משה לוי - יזמות, פיקוח בניה וניהול פרוייקטים

(0)
קרית נטפים
קופונים (1)
לשיתוף העסק

הוספת דירוג
אני עוסק במתן שירותי פיקוח בניה וניהול פרוייקטים. מאמין בשרות מכל הלב, במקצועיות ברמה הכי גבוהה, וכן ביכולת שלי לחסוך לכם זמן וכסף רב.

כאשר יש לצידכם איש מקצוע, מנהל פרויקט או מפקח בניה אתם יכולים להתחיל בבטחה את הדרך ברגל ימין!


כשאתם בונים או משפצים בית חדש או ישן, אתם נכנסים לפרויקט לא זול ובדרך כלל משקיעים בו את מרבית ההון שצברתם במשך שנים רבות.


כיצד ומה יכול לחסוך לכם מפקח בניה מקצועי, שיודע לנהל את הזמן בפרויקט בצורה בה הכספים יוזרמו באופן תקין לכל אחד מאפיקי הפרויקט?


כשאתם בונים בית חדש אחד מן הדברים שחשוב לשים לב אליהם הוא כיצד להימנע מליקויי בנייה. ליקויים אלו הם תוצאה של חוסר ידע ומקצועיות של העוסקים בענף. היקף הנזקים מבעיות הקשורות לליקויי בניה נאמד במאות של מיליוני שקלים מדיי שנה וגורם הפסדים לחברות וכמובן לאנשים פרטיים שאינם מבינים בתחום כלל ובנוסף, פוגע קשות בחיי הדיירים בבית. ישנם סוגים רבים של ליקויי בניה שנובעים בעיקר מחוסר הבנה והכרה והעדר של יישום חוקים ותקנות וכן במחסור בהבנה בחומרים מתקדמים בשוק הבניה הישראלי.

חלק מההיכרות המקצועית עם התחום היא כמובן להתמקצע בקריאה ובהבנה של תכניות בניה, דבר שאינו מה בכך עבור העוסקים בתחום הבניה. הבנה מקצועית ומיומנות יכולים לחסוך זמן וכסף רב. בנוסף לזמן למשאבים ולכסף, מפקח בניה חוסך הרבה כאב ראש מהלקוח ומאפשר לזוגות צעירים שרכשו לאחרונה שטח או בית והם מעוניינים להתאימו לצורכיהם האישיים לקבל את השירות היעיל ביותר כשהם יכולים להיות רגועים כשאדם מקצועי מטפל בכל הפרויקט ומנהל אותו.

לא פשוט להפוך חזון נדל"ני למציאות. בכדי לנהל פרויקט בתחום הבניה יש צורך בידע רב ומקצועי גם במישורים מקבילים בנוסף ליכולת ניהול החל משלב היזום ועד סיומו של שלב הביצוע.

יש לדעת כיצד לתכנן את העלויות של הפרויקט, תכנון של לוח זמנים יעיל וניתוח של סעיפים חריגים.

לסיכום:

מפקח בניה מיומן חוסך בפועל בזבוז של משאבים יקרים וימי עבודה - שגם הם לא זולים כלל.מפקח הבניה:

  • יודע לתת מענה בתחומי הבניה והקונסטרוקציה
  • יודע לקרוא ולהכין כתבי כמויות ותכניות בניין
  • מכיר ויודע לקרוא ולפקח על תכניות של ביוב ואינסטלציה סניטרית, תכניות של מיזוג אוויר, חשמל ומפרטים טכניים הקשורים לפרויקט.

***

על עצמי בנימה אישית…

לתחום הבנייה והפיקוח נכנסתי לפני למעלה מ 7 שנים.

חיפשתי תחום שאוכל לשלב בו את אהבותיי לאסטטיקה ולעיצוב, לעבודה עם אנשים ועם לקוחות, לאתגרים חדשים ולהישגים. אני שמח לומר כי בורכתי ואכן מצאתי תחום שמאפשר לי לקום כל יום מחדש נמרץ ובכיף.

הסיפוק שאני מקבל מפרוייקטים שמתחילים משרטוטים על גבי דף ומסתיימים בבית מלא באנשים שמחים ובאור וכמובן הפרגון מהלקוחות גורמים לי להמשיך ולשאוף לעוד ולעוד פרוייקטים.

אם אתם בתהליך של בניה או הרחבה צרו עימי קשר ואשמח להיפגש על כוס קפה.

שלכם,

משה לוי


הוספת דירוג
יצירת קשר עם משה לוי - יזמות, פיקוח בניה וניהול פרוייקטים
x עסקים קופונים TV מאמרים שירותים צור קשר