דני תקליטני

(0)
קופונים (0)
לשיתוף העסק

הוספת דירוג
תקליטן דתי לאומי, לבר מצווה, בת מצווה ברית, מסיבת אירוסין ועוד! האיש שיודע להרים את האירוע למקומות שלא חלמתם.. לאירוע כיף ומיוחד. משלב גם גיטרה ודרבוקה
"דני האיש והשמחה! מלא באנרגיות טובות, משמח כל חתן וכל כלת בר/ בת מצווה, קשוב לרצונות ולחלומות של כל אחד באופן מיוחד. מנחה את הערב בחן רב - הוא פשוט כוכב!! דני תקליטני ידליק לכם את אש השמחה יחד עם כל המשפחה. אל תחשבו פעמיים, האירוע משתדרג עם דני שבעתיים!!"
רות דוד, מצפה כרמים

המלצות נוספות:

"בהתארגנות לאירוע הראשון שלנו באנו בהתרגשות גדולה ומלאי חששות, אבל מהרגע הראשון שדברנו עם דני ידענו שאנחנו בידים טובות.. גם שנה אחרי הבת מצווה האורחים עדיין מדברים על התקליטן המשמח והמיוחד שהרים את כל האירוע!"
אלישבע בלום, עלי

"את השמחות שלנו אנחנו קובעים לפי הלו"ז של דני תקליטני, כי דני הוא השמחה שלנו. יודע בדיוק להתאים את המוסיקה לאנשים ולאווירה, ותמיד שמח מאוד איתו. דני הוא אטרקציה בפני עצמה, עם האישיות הכובשת שלו.
ממליצים בחום רק על דני תקליטני."
יעל רשף, כוכב השחר

"אנחנו מאוד ממליצים על דני תקליטני. מהשיחה הראשונה ועד לרגע האחרון, הכל היה מאוד מקצועי. גם התכנון וגם הביצוע היה לפי הבקשה שלנו. יש לדני הרבה אנרגיות חיוביות ומרגישים את זה לאורך כל האירוע."
אלכס ורבקה מטלוק, בית שמש

"דני ניגן בחגיגת בר המצווה של בני. דני הוא לא רק איש מקצועי מבחינה מוסיקלית. הוא גם איש קהל היודע לשלהב את משתתפי השמחה. נוכחותו של דני תרמה באופן משמעותי לשמחה הרבה ולאנרגיות החיוביות של החברים."
אביגיל ראק, בית שמש
הוספת דירוג
יצירת קשר עם דני תקליטני
x עסקים קופונים TV מאמרים שירותים צור קשר