אדריכלות Eli

(0)
שער בנימין בניין 103
קופונים (0)
לשיתוף העסק

הוספת דירוג
× תכנון אדריכלי × תכנון בתים פרטיים/ תוספות בנייה × היתרי בנייה/רישוי עסקים × עיצוב פנים × ניהול פרויקטים ופיקוח × בדק בית
------

מה כולל התהליך האדריכלי?

עבודת האדריכלות כוללת את התהליך כולו.
בשלב הראשון מתגבש הכיוון לתכנון והסגנון העיצובי. בתום השלב הראשון בתהליך מתגבשת הפרוגרמה, מתקבל כיוון מדויק יותר לתכנון, אותו מתחילים לפתח, ובסופו של התהליך נבחרת הסקיצה הסופית. הלקוח חייב לחוש שהפרוגרמה מתאימה לצורכי המשפחה, להיות מחובר בנימיו, לסקיצה הנבחרת. עליו להבין אותה, לאהוב אותה ולחוש עמה בנוח.

החל משלב התכנון המוקדם, דרך קבלת כל אישורי והיתרי הבניה, יצירת תכניות עבודה מפורטות, יצירת תיק מפרטים כך שלא יוותרו סוגיות שאינן פתורות לפני תחילת הבניה, התכנון האדריכלי הוא שלב בתהליך הבניה של הבית, אך כמו כל שאר השלבים, הוא נשזר לאורך כל התהליך. קיימת חשיבות גדולה מאוד לעבודת צוות הרמונית, שתאפשר הבנה וסנכרון מלא וזאת תובנה חשובה על פיה פועל המשרד.

הליך העבודה להוצאת היתר בניה (רשיון בניה):

הכנת סקיצות ב קנ"מ 1:100, הכוללות חלוקה עקרונית של החללים, סימון הפתחים, תכנית עקרונית למיקום אביזרי ריהוט במבנה, תכנית עקרונית לפיתוח שטח.

הדמיה ממוחשבת בק"מ אדריכלי

עריכת תכנית אדריכלית לרישוי (קנ"מ 1:100) והגשתה לוועדה לתכנון ובניה, תוך תיאום עם היועצים השונים, עד קבלת היתר בניה.

הכנת תכניות אדריכליות מפורטות (קנ"מ 1:50) הכוללת בין השאר, רשימת פתחים ותוכנית עקרונית למיקום נק' חשמל, תקשורת ותאורה.

אחראי ביקורת בפני הרשויות לצורך פיקוח עליון אדריכלי.

הפיקוח העליון כולל:

ביקורת בשלבי הבניה העיקריים: יסודות, רצפות, גמר

הנחיות למפקח הבניה / מנהל העבודה
טיפול בתעודת גמר / טופס 4.

פיקוח בנייה מקצועי

במשרדנו תוכלו גם לקבל שירותי ניהול ופיקוח בניה צמוד עבור כל תהליך הביצוע של הפרויקט. במשך השנים פיתחנו ידע רחב בטכנולוגיות הבנייה, במפרטי בנייה, בחומרים ובמערכות המכניות והחשמליות המקובלות בבנייה פרטית. יש לנו ידע מעמיק בכל היבטי הבניה, דבר המאפשר לנו לספק שירות מקצועי שיבטיח את בניית הבית באופן איכותי ומותאם לפרוגרמה, בצורה יעילה וחסכונית וללא חריגות בבניה או בתקציב.
הוספת דירוג
יצירת קשר עם אדריכלות Eli
x עסקים קופונים TV מאמרים שירותים צור קשר