רוצים להדליק את הניצוץ הזוגי ולהתאהב מחדש ב-4 שעות? בואו לבלות יחד בזמן איכות זוגי ומשמעותי קצת אחר - כדי להתרענן מהשגרה השוחקת. אני מארגנת פעילות זוגיות חוויתית להעצמת הזוגיות. בוקר זוגי עם משחק חוויתי. ערב זוגי עם פעילות וכמובן ימי הולדת ונישואין.
אני מזמינה אתכם לבוקר זוגי חוויתי. בוקר שבו אתם לומדים בצורה חווייתית על הדרכים השונות לאהוב, דרך משחק ברחבי הישוב (עם רכב). המשחק הוא בסגנון חפש את המטמון. אתם מקבלים את המשימה הראשונה וממשיכים לבד. בכל תחנה יש הסבר קצר ומשימה חוויתית. המשימות בסגנון של יצירה, משחק, דמיון מודרך על מנת להפנים את התבונה.

משך הפעילות: בין 3-5 שעות
פותחים את הבוקר עם שתיה חמה ומשהו מתוק, בנוסף לפינוקים באמצע המשחק.

במידה ומזג אויר לא מאפשר ניתן לעשות את הפעילות בצימר (על בסיס מקום פנוי) והפעילות תהיה כשעתיים וחצי

הפעילות מתקיימת בישוב עלי (יש אפשרות לשלב עם צימר בתוספת תשלום)

המלצות מהשטח:

אסתר היקרה,
אנו מבקשים להודות לך על חוויה בלתי נשכחת שעברנו לאחר תקופה ארוכה בה שכחנו את עצמנו והיינו שקועים באירועי החיים המאתגרים. הבוקר הזה העצים את זוגיותנו, חידש בה משהו מקסים ומרגש. נהננו מהנופים, נהננו מהמשימות נפלאות, נהננו מהקפה והפינוקים, נהננו לכתוב אחד לשני את אשר הלב חש באהבה גדולה.. תודה על יום שלא ישכח לעולם. מאחלים לך הצלחה רבה.
מיכל ומשה בן מאור.

---

נהננו מבוקר של יחד, של חשיבה זוגית איך להתקדם ולהתקרב עוד ועוד. נזכרנו יחד בדרכים שלנו להעניק ולקבל אהבה. מומלץ לכל מי שרוצה להחלץ קצת מהשגרה ולרענן את הזוגיות.

להפתעתנו היה מעולה. רציני ומושקע. ערב שקט וחשוב שעזר לנו לפגוש את עצמנו בצד הזוגי וללמוד עוד דברים חדשים. ערב מהנה ועמוק לזוגות שרוצים בילוי משמעותי שילווה אותם לעוד ימים רבים.
-משפ' לבנוני, עלי
יצירת קשר עם זוגי חוויתי
x עסקים קופונים TV מאמרים שירותים צור קשר