במכון קסם היופי כל הנשים נהנות ממגוון רחב של טיפולים: איפור ערב וכלות באיירבראש, איפור אומנותי, טיפולי פנים, עיסוי, עיצוב גבות ושעוות.

איפור ביוטי לערב הוא איפור חשוב שישאיר זיכרון מתוק מאירוע חשוב! את מוזמנת להוציא את קסם היופי שלך...


אם יש לך אירוע חשוב- הבת, האחות או החברה הכי טובה מתחתנת, את ודאי רוצה להיראות הכי טוב שאפשר. את מוזמנת למצוא את קסם היופי שלך ביחד איתי. אני עוסקת באיפור ביוטי לערב ולכלות. אני מאפרת מקצועית ואשמח לקחת חלק בחוויה החשובה והיפה הזאת בחייך. המוטו שמלווה אותי תמיד הוא "את חולמת ואני מגשימה"- אני באמת תמיד שמחה להגשים את חלומותיהן של לקוחותיי לערב אחד ומיוחד בחייהן.


קסם היופי- איפור ביוטי כלות וערב- לאירוע מושלם ויפהפה שתזכרו תמיד!


-------


איפור אומנותי הוא ז'אנר בפני עמו בכל הנוגע במקצועות האיפור. ב"קסם היופי" אני מגשימה חלומות קטנים בעזרת איפור אומנותי.


איפור אומנותי הוא איפור שמטרתו לאו דווקא לייפות את האדם אלא ליצור מראה שימשוך את העיניים ויבטא אמירה אומנותית חזקה של האדם הנושא את האיפור או של המאפר/ת. הדבר המיוחד ביותר באיפור אומנותי הוא העובדה שזהו איפור שלא כפוף למסגרות ולמוסכמות ולכן אפשר לקחת אותו לקצוות ולעשות באמת את כל מה שרוצים בלי לחשוב על גבולות. 


סדנאות איפור אומנותי באווירה כיפית ונעימה


-------


איפור אומנותי כבר מזמן לא שייך רק לבמה ולתיאטרון. אתם מוזמנים ל"קסם היופי" לחוויית איפור אומנותי בלתי נשכחת!


איפור הוא עיסוק שלא תמיד ברור לאיזה תחום הוא שייך- לפעמים הוא שייך לתחום הקוסמטיקה והיופי, לפעמים לתחום האומנות. אני רוצה להתעסק כרגע בחלק של האומנות באיפור. איפור אומנותי הוא איפור שלא בא על מנת לייפות או ליצור מראה משופר, אלא דווקא על מנת ליצור דמות כלשהי, או אמירה אומנותית כלשהי או ליצור פשוט אשליה. מי שנושא את האיפור יכול להפוך בהינף מברשת לדמות אחרת לגמרי שלא כל כך קל לזהות...


איפור אומנותי הוא חסר גבולות ולכן הוא כל כך מהנה


-------


לערב חשוב בחייה של אישה נדרשות הרבה הכנות, ביניהן איפור ועיצוב שיער. בקסם היופי, אשמח לעצב לך תסרוקת מושלמת!


כאשר את מתכונת לערב חשוב בחייך, כמו בת מצווה או חתונה, אם את הכלה, אחותה או האימא שלה, את רוצה להיראות הכי טוב שרק אפשר. תסרוקת מהממת לערב כזה היא חלק בלתי נפרד מהמראה שלך. השקעת בבגדים, באביזרים ובאיפור- צריך להשקיע גם בעיצוב שיער. בקסם היופי, אני אשמח לעזור לך להוציא החוצה את היופי של השיער שלך ולעצב לך תסרוקת יפהפייה כדי שתיראי מדהימה בערב החשוב שלך!


לא כל אחת יכולה לעשות תסרוקת מדהימה ועמידה... בקסם היופי- אעשה זאת עבורך!

יצירת קשר עם קסם היופי
x עסקים קופונים TV מאמרים שירותים צור קשר