סבונטו -סבון טבעי נטו

כוכב השחר
לשיתוף העסק

מיוצר בעבודת יד מחומרי גלם איכותיים ביותר. המרכיב העיקרי הוא שמן זית מזיתים שנמסקו בהרי בנימין. כמו כן יש בסבונים מיצוי ממגוון רב של צמחי מרפא אורגניים שנלקטו בהרי בנימין.
תהליך יצור סבוני סבונטו

תהליך יצור הסבונים שלנו מתחיל בשדה.

עם שחר אנו יוצאים ללקט צמחים אורגניים משובחים.

בזהירות רבה אנו משתדלים שלא לפגוע בטבע ובקסם המיוחד של הרי בנימין, ואוספים באהבה גדולה צמחים שונים ומיוחדים.

בין השאר אנו מלקטים פיגם מצוי, רוזמרין, פקעות ורדים, מרוה, דפנה, עלי זית, נענע, מליסה, סרפד, קורנית, קורנית לימונית, אזוב, אורגנו, זוטא לבנה, לבנדר, עשב לימון, לואיזה, שיבא, ריחן ועוד

עם סל הצמחים אנו נכנסים למפעל ושם אנו ממיינים את הצמחים, תוך שמירה על ייחודיות הצמח- כל אחד והסגולות שלו.

את הצמחים האורגניים שליקטנו אנו מבשלים במים חמימים ומכניסים למפעל ריח של בוקר חדש, ישר מהטבע.

בזמן שהצמחים הופכים לחליטה ריחנית מופלאה אנו כבר שוקדים על בישול השמנים: מתכון ייחודי של מפעל סבונטו המשפחתי המערבב יחד שמן קוקוס וזית, שמן דקלים ושקדים, שמן שומשום וקיק וחמאת שיאה היוצר תרכובת מעולה וזכה של שמנים משובחים שילווה את כל הסבונים שלנו ויצור להם מרקם שידע להקציף ולהקרים, לעדן ולפנק- בו זמנית.

ואז מגיע התור של הבוץ, בוץ המגיע מעומק ים המלח והופך להיות מרכיב מרכזי בסבוני הבריאות שלנו, הבוץ והמלח (כן, גם הוא ישירות מים המלח), צמחי המרפא והשמנים, כל אלו יוצרים יחד סבונים ייחודים, המשיבים את הנפש ומרעננים את הגוף.

בשלב הזה לכל סבון אנו מעניקים את המיוחדות שלו, יש סבון שניצק לתוכו אבקת קינמון ריחנית שתיצור מרקם גרגירי שבזמן השימוש בו העור יתנקה באופן עמוק ויסודי, יש סבון שיקבל אצת ספירולינה אורגנית שתעשיר אתכם בסגולותיה המיוחדות ועוד ועוד...

ולבסוף לפני יציקת התערובת הנפלאה הזו נבחש ביד אוהבת את השמנים האתריים הטובים ביותר שיש שיעניקו לכם ריחניות ורוחניות מדהימים וכמובן עוד סגולות בריאותיות מעולות.

לאחר מספר ימים נחתוך את "בלוק" הסבון וניתן לו לנוח, להתייבש ולהתיישן כחודש ימים.

לא לעבור את גבול הטעם והריח, לא לפספס את מתיקות הצמיחה, לשמור על הטבע כמו שהוא ולהעניק לכם את היוקרה שרק הטבע יודע לתת, בלי תוספות מיותרות.
המרכיבים המעולים ושיטת היצור בכבישה הקרה (עד טמפרטורה של 38 מעלות) שומרים על סגולות המרפא שהטבע מעניק לנו בנדיבות ומותירים לנו סבון עשיר ובריא.

המפגש בין השמן הנקי לבוץ ים המלח מרגש אותנו בכל פעם מחדש, כמו ילדים המשחקים בחול אנו יוצרים סבונים ריחניים ומעניקים לכם את ריח הרי בנימין באהבה ובשמה.

בעבודת כפיים של אנשים מיוחדים ויקרים (אותם תוכלו לפגוש בסיפור המשפחתי שלנו) אנו אורזים עבורכם סבונים איכותיים נטולי רעלים*, סבונים שריחם ממלא את הנפש ונחוץ כל כך לגוף.

*לדוגמא: ישנו רכיב הנקרא Sodium Lauryl Sulfate ובקיצור SLS, סוג של דטרגנט פטרוכימי (תוצר של נפט), שהוא חומר ניקוי חזק מאוד ומקציף מאוד שמסוגל להסיר שומנים קשים ולכן משתמשים בו במוסכים וכד'. רוב סוגי השמפו וסבוני הרחצה שנמצאים בחנויות מכילים אותו, היות והוא מקל את תהליך הייצור של הסבון ויוצר הקצפה מוגברת בשימוש בו.
אצלנו לא תמצאו אותו, כשם שלא תמצאו שאר רכיבים רעילים ומזיקים בסבונים המיוצרים על ידינו. הכלל שלנו הוא להתאמץ על מנת להגיע לתוצאה ברוכה ובריאה הרבה יותר לכלל הציבור ולסביבה.

יצירת קשר עם סבונטו -סבון טבעי נטו
x עסקים קופונים TV מאמרים שירותים צור קשר