שירותי פריצה ומנעולנות

משרתים את ירושלים וישובי הסביבה. כולל גוש עציון ובנימין
לשיתוף העסק

נתקעת בבית? אבד המפתח? זקוק למפתח נוסף? הכל תחת קורת גג אחת! מוצרי נעילה ומיגון מובילים בתחום ארצי בשירותי מנעולנות מקצועיים עם מיטב המומחים אשר יעזרו לכם למגן את ביתכם ואף לשרת אתכם אם נתקעתם בסיטואציה לא נעימה.
אנו מעניקים את רוב שירותנו באזור ירושלים והסביבה ואף מחוץ לירושלים במקרים רבים, נשמח לעמוד לרשותכם בכל פניה ובכל שפה.

החברה מספקת קשת רחבה של שירותים בתחום המנעולנות והדלתות וכן בתחום ייעוץ, אבטחה, ביטחון ומיגון עבור לקוחות מן המגזר הפרטי, העסקי והמוסדי. העסק זמין לשירות
לקוחותיו 24/7 ומספק את שירותיו באזור ירושלים והסביבה.

בחנותנו אשר ממוקמת בתלפיות ירושלים ברחוב יד חרוצים 21, ישנם לא פחות מ19 מכונות שכפול העונות על כל בקשת שיכפולי המפתחות המיוחדים בישראל! אין מפתח שאנחנו לא נידע להתמודד איתו, באחריות!

מעבר לכך, שירות אבטחת הבית אשר אנו מעניקים הינו בנושא מצלמות אבטחה, מצלמות מעגל סגור, מנעולים מתוחכמים, צילנדרים מאובטחים, חיישני אינפרא אדום למיגון, גלאי נפח, כספות ממוגנות, כספות מוסלקות, מצלמות נסתרות, יצירת מפתחות מתוחכמים, דלתות ממוגנות, אזעקות, שערים חשמליים ועוד..

כמובן שייעוץ בנושאי אבטחת הבית הינו הכרחי ועל ייעוץ זה מופקדים במסירות ודאגה שלומי לוזון ודודו כהן, דודו כהן אשר אחראי על תחום האבטחה לכל נושאיו אשר היה יועץ בתחום זה שירות הביטחון, ייעץ לכם באהבה, בחום, במסירות וניסיון.

שלומי לוזון הינו מנעולן מומחה אשר לימד ומלמד עדיין מנעולנים רבים בכל הארץ, בעל ניסיון עשיר אשר צבר במהלך השנים, ופיתח שיטות משלו אשר הפכו אותו למנעולן מוסמך בעל ידע רחבת ידיים אשר קשה למצוא היום! שלומי לוזון יעזור לכם בנושאי אבטחת הבית גם כן, רק שהדגש יהיה על מיגון הדלת ומניעת פריצות אבטחה באותה דלת אשר חשופה לכל עובר אורח.

התקשרו כבר עכשיו ואנו בדרך אליכם!
יצירת קשר עם שירותי פריצה ומנעולנות
x עסקים קופונים TV מאמרים שירותים צור קשר