יצאנו לדרך
בגרסת בטא
התגובות שלכם
חשובות לנו

טעמן

א.ת מישור אדומים. אספקה לכל הארץ
לשיתוף העסק

יצרנית מותגים "זאזא"", ""צ'אפ"", ""פלפי"". חברת המזון למהדרין, המייצרת ומייבאת את מבחר מוצרי האיכות מכל רחבי העולם, המתהדרים בחותם מוקפד של איכות מנצחת לצד כשרות מהודרת, ערכים אותם נושאת 'טעמן' בגאון ומהווה מודל לחיקוי בענף כולו."

מי אנחנו ?

'טעמן' הינה חברת המזון למהדרין, המייצרת ומייבאת את מבחר מוצרי האיכות מכל רחבי העולם, המתהדרים בחותם מוקפד של איכות מנצחת לצד כשרות מהודרת, ערכים אותם נושאת 'טעמן' בגאון ומהווה מודל לחיקוי בענף כולו.
במיוחד בשבילך, מביאה 'טעמן' את מבחר מוצרי האיכות מרחבי תבל בייצור בלעדי, החל מסדרות שמני איכות ובריאות הכוללות שמן זית מוקפד, שמן קנולה, שמן סויה ושמן אגוזים. קולקציית דגני הבוקר וסדרת צ'ופי הפופולארית בכל הגילאים. קו מוצרי התינוקות המטפחות רבבות תינוקות באהבה. נבחרת הפסטות האיכותיות ומנות אינסטנט חמימות. ליין ממרחים היוצקים תוכן בכל ארוחה, סל שימורים איכותי שהפכו לאגדה, נבחרת שוקולד שוויצרי מקורי אנין וקסום, וכמובן, סדרות החטיפים המנצחות, נשנושים ופינוקים לכל המשפחה. בעצם מה לא? 'טעמן' מייצרת ומשווקת את כל הטוב שבעולם, מכל ארץ – את מוצר הדגל שלו.

מטרות הדגל של 'טעמן' הינן:
להביא את בשורת האיכות מכל העולם, לכל העולם.
להציב רף חדש באיכות ובטעם, בזכות הניסיון והמקצועיות של מיטב היצרנים בעולם.
להרחיב את מגוון מוצרי המזון למהדרין, מבלי להתפשר על איכות.
להעצים את תודעת בריאות המזון בזכות שמירה על סטנדרטי ייצור המחמירים בעולם.

בזכות איכות וכשרות מוקפדת עד הקצה, 'טעמן' זוכה לאמון של רבבות צרכנים מרחבי תבל, הרואים ב'טעמן' מותג של חמימות ביתית וטעם מצוין, והזניקו אותה למקומה כיום, בצמרת חברות המזון בישראל.
טעמן פרוסה בכל רחבי הארץ במערך שיווק ומכירות משוכלל. המרכז הלוגיסטי של החברה שוכן באזור התעשייה מישור אדומים, מחסני החברה המשתרעים על 7,000 מ"ר, ומשנעים מידי יום צי ענק של משאיות הנעות בכל רחבי הארץ, מקרית שמונה בצפון ועד אילת בדרום, בדרך לכל בית בישראל, שטעם והתאהב בבשורת האיכות של 'טעמן'. ולא רק כאן, 'טעמן' מייצאת את מוצריה לכ-30 מדינות ברחבי העולם, כמותג שהפך לסמל של איכות ומגוון בענף המזון.
'טעמן' ממשיכה לחדש ולהפתיע כל הזמן בעוד ועוד מוצרים חדשים ואיכותיים, עשירים בטעם, בבריאות, ויותר מכל, בתחושה של חוויה ביתית משותפת, קסם שמלווה אותנו כל השנים.

יצירת קשר עם טעמן
x עסקים קופונים TV מאמרים אודות צור קשר