תוכנה לניהול העסק: רישום ועריכת כל נתוני העסק רישום פרטי לקוחות באופן מסודר ויעיל, ניהול כספי העסק - הוצאות מול הכנסות ורווחים. לקוחות חייבים, קבלות לפי תאריך


אז מה זה בדיוק?

תוכנה אינטרנטית שבעזרתה ניתן לנהל את העסק: פרטי הלקוחות, פרטי התשלומים, נתוני הפרויקטים/ השירותים של העסק וההכנסות וההוצאות של העסק.
המערכת מאפשרת לצפות ברשימת הלקוחות ובפרטי ההתקשרות איתם ולמיינם לפי חייבים, פעילים או ישנים. כמו כן, ניתן לערוך חיפוש ברשימת הלקוחות לפי שם הלקוח.
בכל תיק לקוח ניתן לערוך את השירותים/ הפרויקטים שעשינו עבורו והמחיר של כל פרוייקט ואת פרטי התשלום- תאריך ששולם, מס' חשבונית, מס' קבלה.
כל פרטי התשלומים מרוכזים בצורה אוטומטית וניתן לצפות בהם בשתי צורות:
1. לפי קבלות- ניתן לצפות בכל התשלומים ולמיינם לפי מס' קבלה, מס' חשבונית, שם הלקוח,
תאריך או סכום שהתקבל.
2. הכנסות העסק- לפי חודשים ושנים.
בלחיצה על כל חודש ניתן לצפות ברשימת התשלומים שהתקבלו באותו חודש.

בנוסף ניתן לעדכן הוצאות של העסק ולקבל לבסוף מה היו הרווחים הסופיים (אחרי שהפחיתו הוצאות מהכנסות)

למי זה מיועד?

מיועדת לבעלי עסקים קטנים ובינוניים -
התוכנה מותאמת לעסקים פטורים ולעסקים מורשים.

חיסכון בזמן

ניתן לשלוף במהירות כתובות, טלפונים, פרטי תשלומים, לקוחות חייבים ועוד. ניהול כספי העסק ביעילות ובנוחות- הכנסות מול הוצאות ורווחים. הזנת הנתונים נעשית בקלות רבה ובאופן חד פעמי. אין צורך להקליד גם לקוחות וגם הכנסות- התשלומים שהלקוח שילם יכנסו אוטומטית לעמוד הכנסות.

ארגון וסדר

התוכנה מאפשרת להיפטר מהתעסקות בניירת ולארגן את העסק בצורה מסודרת ומאוד נוחה.
התוכנה מארגנת את פרטי הלקוחות- הכתובות, הטלפונים ופרטי התשלום. כל הנתונים מסודרים בצורה נוחה שניתן לשלוף ברגע אחד.קידום העסק

התוכנה תמנף לך את העסק, תוכל להיזכר בלקוחות שנשכחו, להחזיר חובות אבודים, להגיע לשיתופי פעולה שלא חשבת עליהם ולנתח את הצלחותיך בעסק
לדוגמא- תוכל לראות שתחום מסוים בעסק מניב לך 20% מההכנסות אך גוזל ממך את רוב המשאבים - תגלה שבעצם תחום זה אינו ריווחי ושכדאי להשקיע בתחום אחר.
התוכנה תקדם לך את העסק אפילו מבלי שתכננת את זה... אחריות מלאה על התוכנה ללא הגבלת שנים, שירות לקוחות ותמיכה טכנית- בכל תקופת השימוש.
יצירת קשר עם עסק בענן
x עסקים קופונים TV מאמרים שירותים צור קשר