על החלומות האלה- לא כדאי לוותר!

אלוקים שלי, רציתי שתדע, חלום שחלמתי..

יש חלומות של לילה ויש חלומות בהקיץ. חלומות שאנחנו משתוקקים להגשים ורוצים שהם יהיו מנת חלקנו. אחד החלומות שכל זוג או משפחה נושאים עמם זה בית.

במשך שנים חוסכים, מתכוננים, מתכננים, מחפשים ולבסוף בוחרים את הבית שלהם. אחד כזה שהוא הכי קרוב לרשימת החלומות שלהם.

בדרך להגשמת החלום של הבית, נאלצים לוותר על חלק מרשימת החלומות. לא תמיד הבית נמצא באיזור שחלמו לגור בו, לפעמים מוותרים על הגינה או על הגודל של הבית. כמעט תמיד, עורכים רשימות השוואה ומנסים לבחור בין מגוון ברירות והעדפות.


בבית חלומותיי אשר בראש....

אם אתם נמצאים עכשיו בשלב החיפושים, הבדיקות וההשוואות, כדאי לכם להמשיך לקרוא וללמוד את רשימת החלומות שכדאי לכם להגשים בבית.

שנעשה סיבוב?

קהילה: לפני שנכנסים הביתה למגוון פרטים, כדאי לעשות סיבוב ולהכיר את הקהילה. אתם רוצים קהילה הומוגנית או הטרוגנית? צעירה או רב גילאית? תוססת או מכונסת? דתית, חילונית או מעורבת?

מיקום: קהילות שונות ממוקמות באיזורים שונים בארץ. בצפון, בדרום, במרכז, ביהודה ובשומרון. ככל שהמיקום מבוקש יותר, כך העלות של הבתים שם תגדל.

סוג: נקודה אחרונה לפני שנכנסים היא איזה סוג של בית אתם רוצים? דירה בבניין? דירה פרטית מקבלן? דירה בבנה ביתך (אין כמעט... תצטרכו להתאמץ)? דו משפחתי? עם גינה? בלי גינה?


אל הבית פנימה

אחרי שהגדרנו מיקום וסוג ושכנים. אפשר להיכנס אל הבית ולבחון עוד מגוון אפשרויות:

גודל: משפחות פרקטיות גוזרות את גודל הבית לפי גודל המשפחה. אבל אנחנו מדברים על חלומות והגשמתם. וכאן יש משמעות נוספת לגודל הבית- זה פשוט מפנק. מאפשר להכניס עוד ריהוט וציוד, אולי משרד קטן. זה גם מאפשר לארח את החברים או את המשפחה בלי להתלבט. וגם, בינינו, מי לא חולם על פינה שקטה בבית, מקום לברוח אליו?

חלוקה פנימית: בית גדול יכול להיות כמו פנימיה. הרבה חדרים ומעט מרחבים והוא יכול להיות מפנק באמת. שכשפותחים את הדלת רואים מרחבים ומרגישים איך "דירה נאה מרחיבה דעתו של אדם". אם אתם מהחולמים באמת- תראו שיש לכם חלל ציבורי גדול. כזה שכשבאים אורחים לא צריך להצטופף בשביל לאכול איתם.

יחידת הורים: כיום זה כבר לסטנדרט. אין כמעט מיזמי בניה ללא יחידת הורים. אבל אם אתם מהחולמים, אל תסתפקו בסתם יחידה. תראו מה הגודל שלה. אם זה חדר סטנדרטי עם שירותים צמודים זה נחמד. אבל לא חלום. תגדילו, תרחיבו. תתפנקו.

רמת גימור: כאן זו ארץ החלומות הבלתי נגמרות. איזה ריצוף יש? מה גודלו? איזה דלתות יש בכניסה לבית ואיזה בפנים? האם תוכלו לעשות שינויים קטנים עוד בשלב הבניה (רלוונטי רק לדירה מקבלן, ורק לחלק מהיזמים), איזה חיפוי יש לבית? איזה שיפורים נוספים אפשר לשלב?

שיפורים: כדי להכוין אתכם יותר יש לנו רשימה קטנה: חשמל חכם- פינוק אמיתי שמאפשר להדליק את הדוד מארחוק ולכבות את האור בלי לקום מהמיטה. חימום מים בגז- בשביל שיהיו מים חמים זמינים כל הזמן. מטבח בחוץ- לשדרוג חווית האירוח שלכם.


אנחנו רוצים לעזור לכם

חלק ממה שכתבנו כאן ועוד תוספות, שילבנו בפרויקט שלנו באיתמר. פרויקט שני שאנחנו בונים לאחר שמכרנו 12 בתים בפרויקט הבית באיתמר.

את פרויקט לב ההר באיתמר תכננו עבור מי שבאמת רוצה להגשים חלומות. אנחנו בטוחים שתוכלו לסמן וי על הרבה שורות מרשימת החלומות שלכם.

שישה בתים בלבד שתוכננו ברמה גבוהה ביותר ועולים פחות משני מליון ש"ח!

מוזמנים ליצור קשר ולשמוע עוד

x עסקים קופונים TV מאמרים שירותים צור קשר