דיקור סיני לחולשה כרונית

מצבים של חולשה ותשישות כרונית הפכו בשנים האחרונות נפוצים. הרפואה הסינית מטפלת גם בתסמינים הנפשיים וגם בתסמינים הפיזיים. לא תמצאו עוד שיטת טיפול שמצליחה לעשות זאת תוך השגת תוצאות מהירות ושימוש בטכניקות טיפול טבעיות בלבד.

מה גורם לחולשה?

על מנת לאבחן את הגורם לחופשה ולטפל בו יהיה עליכם לבחון את אורח החיים שלכם ולוודא שאתם ישנים מספיק, אוכלים טוב, מקפידים על פעילות גופנית קבועה ונמנעים ככל האפשר ממתחים. בהתאם לצורך תבצעו שינויים באורח החיים על מנת לסייע לגוף ולנפש לחזור לתפקד באופן תקין.

טיפולי דיקור סיני לחולשה כרונית מתמקדים ברוב המקרים בטיפול במחסור בצ’י. אלו הם מקרים בהם חסרה בגוף האנרגיה הבסיסית הדרושה לתפקוד תקין של כל מערכות הגוף. טיפולי דיקור סיני מצליחים לשקם את זרימת האנרגיה בגוף, להמריץ אותה ולעודד הזרמת נקודתית של אנרגיה אל האיברים המהווים גורם לחולשה הכרונית.

אלו נקודות דיקור כדאי לבחור?

בעבור כל מטופל נבחרות נקודות הטיפול האפקטיביות ביותר. אך ישנן מספר נקודות אותן נהוג להפעיל בטיפולי דיקור סיני לחולשה כרונית. הנקודות הן : נקודת הקיבה, נקודת הכליות, נקודת הטחול. מחטי הדיקור יוצבו בנקודות אלו ובנקודות נוספות בגוף מתוך מטרה לשפר את זרימת האנרגיה ולחזק את מערכות והאיברים בגוף. בנוסף לכך ישולבו נקודות "להרגעת הנפש". בתוך מספר טיפולים בעיית העייפות ככל הנראה תשתפר ובהמשך אף תיפתר.

חולשה כרונית עקב מחסור בדם

הרפואה הסינית נותנת מענה גם למקרים בהם החולשה הכרונית נובעת ממחסור בדם בגוף. הדם נחוץ בגוף על מנת להזין את האיברים והרקמות בגוף. מחסור בדם משבש את הפעילות התקינה של המערכות וגורם לחולשה. טיפולי דיקור סיני לחולשה כרונית מתמקדים בנקודות הטחול והקיבה. הדיקור בנקודות הטחול משפר את היצור וזרימת הדם. הדיקור בנקודות הקיבה מצליח לשפר את היכולת של הגוף לספוג את הרכיבים המזינים במזון.

מתי כדאי לגשת לקבלת טיפול?

טיפולי דיקור סיני לחולשה כרונית ניתנים במקרים של חולשה מאובחנת בהמלצת הרופא המטפל ובמקרים לא מאובחנים. כדאי לפנות כאשר מופיעים תסמינים כמו סחרחורות, חוסר תיאבון, פנים חיוורים, לשון חיוורת. הרפואה הסינית, יודעת להציע טיפול טבעי ואפקטיבי.

ארלה בר דוד

x עסקים קופונים TV מאמרים שירותים צור קשר