3 סיבות להתחיל לנקות

מחקרים מראים כי אדם ממוצע סוחב משהו כמו 6 ק"ג של פסולת שדבוקה לרירית המעי הגס שלו, שגם אכילה בריאה לא תמיד תצליח לנקות.


המעי הגס הוא המרזב של הגוף כולו וכל חומר שלא הותמר לאבות המזון יגיע אליו. גופנו עדיין בנוי ומתפקד כפי שהיה לפני המהפכה התעשייתית אולם מאז אותה מהפכה הוא הולך ונחשף ליותר ויותר סוגים של כימיקלים במזון המתועש, בזיהום האויר והמים, בקוסמטיקה ובתרופות.

בתעשיית המזון האמריקאית נספרו למעלה מ-9000 כימיקלים שהגוף אינו יודע להתמיר. נסיונו של הגוף להשתחרר מכימיקלים ושאריות מזון נוחל הצלחה חלקית היות ואותם חומרים נדבקים ברירית המתרבדת על דפנות המעי הגס עם השנים.

עם שנות חיינו הולכת ומתרבדת רירית כהגנה של המעי על דפנותיו מפני חומציות.


מה יוצר תגובה חומצית בגוף?

מתח, מזון מתועש, קפאין, עישון, אלכוהול, גלוטן, סוכר, חלב, בשר.


מה יוצר תגובה בסיסית בגוף?

ירקות, חלק מהפירות, זרעים ואגוזים ושקדים.


התפריט המודרני הרווח מכיל יותר מדי אלמנטים מעוררי חומציות מאלמנטים מעוררי בסיסיות ולכן ניתוחים לאחר המוות מראים שהאדם המודרני הממוצע סוחב בתוך המעי הגס פלוס מינוס 6 ק"ג של רירית ופסולת דבוקה.


בשכבות הרירית המתמלאות פסולת הולכת ומשגשגת אוכלוסיה של פטריות, שמרים וטפילים שמפריעה לאוכלוסיית החיידקים הטובה של הפלורה הטבעית בעבודתה: התססת שאריות המזון ויצירת חומצות שומן חיוניות לתפקודי הגוף כולו, ויצירתה של צואה בריאה. האוכלוסיה המזיקה גם יוצרת גזים כלואים, נפיחות וכאבי בטן, עצירות, תשוקה לסוכר ופחמימות פשוטות ועייפות לאחר האוכל.


כשאנחנו מחליטים לשנות את הרגלי התזונה שלנו ולעבור למזונות שמעוררים תגובה בסיסית בגוף ולמזונות המכילים סיבים שיעברו ויברישו את דפנות המעי מפסולת, אנחנו בעצם בוחרים לעבור לתזונה טבעונית וזאת בחירה אדירה לכיוון בריאות ולא לחולי.


בחירה זאת חייבת להיות מלווה בתהליך של ניקוי דפנות המעי הגס משלוש סיבות:


האחת, שהפסולת הדבוקה מזה שנים לדופן המעי הגס לא תתפנה עקב שינוי תזונתי בלבד והיא עדיין מהווה מקור רעילות בתוך הגוף, רעילות שגם נספגת חזרה פנימה.

השנייה, שחומרים הדבוקים לדפנות המעי יוצרים השתוקקות לאותו החומר והתמכרות למזונות מזיקים.

כדי לשנות הרגלי אכילה אנחנו חייבים לנקות את שרידי אותם החומרים שברצוננו לא לצרוך יותר.

השלישית, שאותן שכבות רירית ופסולת על דופן המעי מפריעות לספיגתם של מינרלים אל הדם, וכשאנחנו עוברים לתזונה טבעונית עשירה במינרלים יקרי ערך אנחנו רוצים להיות בטוחים שהם נספגים אל תוך גופנו.


תכנית Clean 9 הבסיסית של חברת FOREVER, מאפשרת לכם להתחיל במסלול להשגת סגנון חיים בריא יותר. תכנית זו נועדה לסייע לכם לסלק רעלים המאוחסנים בגופכם ולהרגיש “קלים יותר ומלאי אנרגיה”. תוך תשעה ימים, אפשר להרגיש רזים ובריאים יותר בעזרת לוח זמני ארוחות בשילוב תוספי התזונה, אפשרויות שונות של ארוחה בריאה ומתכוני מילקשייק שפשוטים וקלים להכנה !


אתם מוכנים להתחיל ?

כעת, הרגע הנכון לקבל החלטה ולעשות את הצעד הבא, כדי להראות טוב יותר ולהרגיש טוב יותר.

השימוש בערכת Clean 9 – C9 הינו למשך 9 ימים. יש להקפיד על הוראות השימוש, על מנת לקבל את התוצאות הרצויות.  

 מומלץ מאד לשלב עם פעילות ספורטיבית, 30 דקות מדי יום (הליכה, שחיה, אירובי וכ”ו)


מה הן יתרונות התכנית?

מנקים את הרעלים שהצטברו בגוף

מרגישים “קלים” יותר ומלאי אנרגיה

נהנים מיתרונות של תזונה מאוזנת

שילוב סינרגטי של תוספי תזונה

התכנית תורמת להפחתת משקל והצרת הקפים


ערכת Clean 9 – C9 מכילה :ליצירת קשר ולהטבה מיוחדת היכנסו: https://dkatom.co.il/business/3773סרטון הסבר על אלוורה:נעה מיכאלי

x עסקים קופונים TV מאמרים שירותים צור קשר