עדיין לא מצאת בגדים לילדים לחג? זוהי כתבה בשבילך!בתוך העומס החגיגי של ימים אלו, הקדישה לנו ציפי עופרי, תושבת קרני שומרון ובעלת חנות בגדי הילדים המצליחה 'ביגודים', כמה דקות מזמנה.
על הקמת החנות, היתרונות בהקמת עסק ביו"ש וכמובן – על הקולקציה המיוחדת שמחכה לנו בחנויות לקראת החג. ולסיום: טיפ לאמהות לחוצות שמחפשות בגדים לכל הילדים.


ספרי לנו קצת על העסק. מאיפה נולד הרעיון?
את החנות פה בקרני שומרון פתחתי לפני 9 שנים. אני מאוד אוהבת ילדים; 15 שנים היה לי משפחתון בקדומים, וגידלתי פה שישה ילדים. כשהם גדלו, הרגשתי שאני ממצה וחשבתי מה הלאה. ראיתי שפה (קרני שומרון) בקניון אין מענה למי שרוצה ביגוד טיפה יותר מיוחד, ומפה נולד הרעיון. אני 'עושה לאנשים את העבודה', נוסעת, מסתובבת בין המעצבות, ובוחרת בפינצטה את הדגמים שלדעתי מתאימים לציבור שלנו, הן מבחינת הצניעות והן מבחינת הסגנון. אני אוספת. עושה חיבורים.

כל לקוח הוא מיוחד
אצל ציפי כל לקוח שנכנס לחנות מקבל יחס אישי, וזה מתבטא גם בהפסקות במהלך הריאיון כשנכנס לקוח והיא רוצה לתת לו את המענה הטוב ביותר.
איך את יודעת להתאים את הבגד ללקוח?
קודם כל אני שואלת מה התקציב. בין אם זו מתנה ובין אם שמלה. יש לנו טווח מחירים רחב, ואנחנו מתאימים אותו לרצון של הלקוח. כמובן שאני גם רואה ושואלת מה נטיית הלב. אם אישה באה לחפש שמלה של מעצבת, אני לא אציע לה שמלה פשוטה, וכן להיפך.

מה לדעתך היתרון בלפתוח עסק ביהודה ושומרון?
כשפתחתי את החנות בשנים הראשונות אנשים באו אלי ופשוט אמרו לי תודה. זה נורא מצחיק להגיד. אנשים אמרו לי תודה שאנחנו יכולים להביא מתנה לאנשים שלא מכירים את האזור, ואנחנו מביאים מתנה מפה, ליד הבית, והיא ברמה גבוהה, ארוזה יפה . מההתחלה היה לי מאוד חשוב שתהיה 'חוויית קנייה'. החנות מעוצבת בצורה נעימה, והמתנות מגיעות באריזות יפות ומעוצבות אף הן.
זה נפל על צורך מאוד גדול שהיה בציבור שלנו, ובאמת כשפתחתי זה היה דבר מאוד חדשני.
זה לדעתי היתרון הגדול של פתיחת עסק ביהודה ושומרון. יש לנו בלעדיות. אם אישה רוצה למצוא את הדברים שיש לי כאן היא צריכה לנסוע מאוד רחוק.ציפי מציינת גם את האתגרים בפתיחת עסק בתוך קהילה שכולם חברים ומכרים ומרגישים בנוח לבקש לשמור בצד, בלי לשלם, או לקחת הביתה רק למדוד. "היום כבר קבעתי כללים לחנות. לפעמים הגבולות מטשטשים ויש מדיניות מאוד ברורה".


מה מחכה ללקוחות ביגודים לקראת פסח?
זו אחת הקולקציות היפות שלי! אני יודעת שאני משוחדת, אבל הפעם באמת אני מאוד מחוברת לבגדים. קודם כל, השנה יש המון שמלות עם שרוול שלא דורשות השלמות מתחת. אני מרגישה שהפעם הצלחתי להביא קולקציה אביבית מהממת במחירים טובים, ברוך ה'.
ועוד משהו שייחודי הפעם – מצאתי מידות גדולות לנערות, דבר שתמיד מאוד חסר.

את כל הבגדים אפשר למצוא גם בחנות בקרני שומרון, וגם בחנות החדשה שנפתחה בירושלים.

לסיום, נשמח לטיפ לאמהות שמבחינתן לקנות בגדים עכשיו לכל הילדים זו עוד משימה מאתגרת בנוסף לשלל המשימות לקראת החג:
ההמלצה שלי היא לצאת רק עם הילדות הגדולות, שבדר"כ כבר ממש חשוב להן לבחור לבד. תחסכי לעצמך את הטרטור עם הקטנות, שגם ככה ישמחו לקבל כל שמלה שתבחרי. ככה הגדולות יהנו גם מזמן איכות לבד עם אמא.להתרשמות מהקולקציה והזמנות אונליין:
bigudim.co.il
 מוזמנים להרשם להגרלת חודש ניסן של דפי כתום - 5 שוברים בשווי 150 ש"ח לקנייה בחנות "ביגודים"!
להרשמה - לחצו כאן

x עסקים קופונים TV מאמרים שירותים צור קשר