המצלמה הנסתרת


כצלם חתונות דתי, המתמחה בצילום חתונות חרדיות ודתיות. אחד האתגרים העומדים לנגד עיניי, איך לתעד את הרגעים המרגשים, החד פעמיים. מבלי להיות מורגש. כאילו שהמצלמה הופכת להיות רואה ובלתי נראית. המצלמה מתעדת את האירוע, בדגש על חיבור עם הזוג, המשפחות האורחים, ולא משתלטת על האירוע ומנסה להכתיב ולביים... ובכך להעניק לזוג מזכרת מיוחדת ומשמחת של הרגעים המרגשים בחתונה.

מתוך צילומי הכנה לחתונה חרדית בירושלים. תוך כדי הצילומים בגן הורדים, הילדים המקסימים ששיחקו בקרבת מקום, השתלבו בתמונות, והצטלמו עם הזוג. וכך הצילום הרגיל של זוג בגן, מקבל "טוויסט" ועניין עם הילדים.
 
      


 

מתוך חתונה חרדית בבני ברק, במהלך הריקודים, הרעש וההמולה, החתן והכלה מתקרבים. והכלה "לוחשת" לחתן באוזן.. היה לי חשוב לצלם את הרגע המשותף, מבלי להיות מורגש, כאילו שאין צלם שמצלם..
צילם כלה בפארק רמת גן. כדי לצאת מהצילום ה"שגרתי", צילמתי את הכלה מבעד לאווזים. ובכך הצילום נעשה יותר מעניין 
צילום כלה וחברותיה בפארק רמת גן. בצילום הזה החלטתי לתת לאחת החברות להיות "הצלמת", ולצלם את הכלה והחברות. ובכך מתקבלת תמונה מעט אחרת ויותר מעניינת.
מתוך חתונה חרדית בבני ברק. החתן והכלה יוצאים מחדר הייחוד אל החברים שממלאים את המסדרון. דווקא מתוך ההמולה, ההתרגשות והאי סדר. מתקבל הרגע המיוחד הזה.
מיד אחרי שבירת הכוס. ושוב מתוך הדוחק והצפיפות מתקבלת קומפוזיציה לא שגרתית
צילום מתוך החופה - בתמונה, היה לי חשוב לתפוס את "השקט" של החתן, את המקום הפנימי העמוק.
ללא מילים. רק לצלם את ההתרחשות מבלי להפריע מבלי להיות מורגש.---

טלפון:  0559779220
אתר:
יניב איתן צלם
פייסבוק: יניב איתן-צלם

 

 


 
 

יניב איתן

צלם

x עסקים קופונים TV מאמרים שירותים צור קשר