מדריך עסקיםלוח אירועיםדרושיםנדל"ןיד שניהרכביםהקניון הכתוםכתום TVהוספת עסק
התחברות

התחבר / הרשםשכחתי סיסמא
חדשות
מזג האוויר

שיטה חדשה ברפואה משלימה-
פתרון לבעיות כאב וקשב וריכוז


ארלה בר דוד  .Y.N.S.A  A.C
פורסם במקור בעיתון "בשבע"

דיקור ראש יפני Y.N.S.A -
פריצת דרך עולמית
בטיפול בבעיות אורטופדיות, קשב וריכוז ועוד.

 שיטת הדיקור ראש היפני החדשה y.n.s.a -
yamamotto new scalp acupuncture

הינה שיטת טיפול חדשה מתחום הרפואה משלימה- העובדת בצורת דיקור בראש.

שיטה זו בעלת אפקטיביות גבוהה ונותנת אינדיקציה מיידית לשיפור.

עזרו לגוף שלכם לרפא את עצמו
 


שיטת ה-y.n.s.a פותחה ע"י פרופסור יפני בשם שיקאצו יממוטו, לפני כ-30 שנה, אך הגיעה למערב רק בשנים האחרונות, ולישראל בשנתיים האחרונות.

השיטה הינה שילוב של בקרה על אזורי שליטה בגוף, יחד עם פתיחת האנרגיה של איברים פנימיים שבאים לביטוי במסלולי אנרגיה ע"ג הגוף. (בדומה לדיקור הסיני.) כמו"כ, נמצאו מספר נקודות מאסטר אינדקטיויות למחלות ובעיות מסוגים שונים.

היעילות והמהירות של השיטה גבוהים. כך, שמצד אחד אפשר לטפל בבעיות אקוטיות (קלות או חמורות) בצורה יעילה והקלה מיידית (שנשמרת בד"כ), ומצד שני מטפלים בהצלחה בבעיות כרוניות קשות- שפה נצרכת עבודה יותר ממושכת,  אבל בעלת תוצאות  גבוהות בהרבה בהשוואה לשיטות אחרות.
בשיטת y.n.s.a אין סיכון, והיא ואיננה גורמת לתופעות לוואי.
בשיטה משתמשים במחטים חד פעמיות סטריליות מיוחדות (פחות כואבות מהמחטים של הדיקור הסיני).

ב- y.n.s.a מטפלים רבות ביפן, באנשים שעברו אירוע מוחי, שהשפיעו על התפקוד הגפיים, וכן על התפקוד הנוירולוגי שלהם- שפוגע בעצבים השולטים על הפנים ומהווה טרדה גדולה ובעיה ויזואלית.  
בארץ משתמשים  בשיטה הזו בהצלחה רבה בעיקר בבעיות הבאות:
כאב ובעיות אורטופדיות שונות- מכל סוג ובכל מקום בגוף- אקוטי, כרוני, עמום, חזק וכו'.

השילוב של בקרה על אזורים בגוף דרך הראש- (השתקפות-כמו ברפלקסולוגיה) יחד עם פתיחת החסימות מבפנים, ובתוספת לנקודות מאסטר, מהווה הרכב מנצח לטיפול בכאב.


טיפול בבעיות כאב
אנו רואים שברפואה המערבית, ההצלחה בטיפול בכאב הוא חלקי בלבד (כאשר ההתמקדות היא באבחנה שלרוב מדויקת). הטיפול נסוב בעיקר במעגל הבלתי נפרץ של כדורים נוגדי כאבים - זריקות מאלחשות - פיזיותרפיה. גם אם טיפולים אלו מקלים על הכאב, הם אינם פותרים את הבעיה באופן יסודי. בשיטת y.n.s.a הטיפול הוא מבפנים, ומאפשר לגוף לעזור לעצמו באופן טבעי בלי התערבות מלאכותית-כימיקלית בעלת השפעות ותופעות לוואי.

הטיפול נותן פעולה של הורדת כאבים יחד עם תהליך הבראתי. ניתן לטפל בכל בעיה אורטופדית ואפילו לרפא פריצת דיסק בגב (טיפול ממושך יותר).
רמת ההטבה בכאב מגיעה ל100%- 60% כאשר המחטים בגוף, וכשמוציאים אותם לפעמים יש ירידה (במיוחד בבעיות כרוניות, ולכן  נצרכים עוד מספר טיפולים).סוג שני של בעיות הם בעיות קשב וריכוז. הניסיון המצטבר בטיפול בילדים בעלי קשיי למידה ADD/ ADHD מראה על פריצת דרך בטיפול, ועזרה לאותם תלמידים (ואף מבוגרים).

בעזרת דיקור בנקודות באזור המוח, מגיעים להשפעה פנימית על קליפת המוח הקדמית, וגם על מערכת העצבים. שילוב שלהם עושה  את העבודה במהירות וביעילות, בלי צורך בכדורים בעלי תופעות לוואי, ובלי צורך בעבודת נפש ושיחות פסיכותראפיות.

הטיפול מתבצע גם בילדים מאוד צעירים- כיתה א' ומעלה, כאשר בגילאים כאלה ניתן לעבוד עם מכשיר לייזר רפואי מיוחד תת עורי-בעוצמת קרינה נמוכה.
ע"י הטיפול, מגיעים להטבה שבאה לידי ביטוי הן בתחום הלימודי, והן החברתי-משפחתי-רגשי .
כמו"כ ישנו טיפול גם לבעיות נפש אחרות כגון סוגים שונים של סכיזופרניה ,חרדות ,פחדים וכו'.סוג שלישי של בעיות הם בעיות העודף - לחץ דם גבוה, רמות סוכר גבוהות בדם, כולסטרול בעייתי וסוגים שונים של דלקות מפרקים ועודפים בדם. "משפחה" זו  של בעיות מהווה גורם מטריד ואף מסכן לרבים.

על אף שלרוב הבעיות מתגלות בגיל מתקדם יחסית, החברה המערבית ואורח החיים הנלווה אליו מהווה חממה מצוינת להתרבות בעיות מ"משפחה" זו, ולכן רואים בקליניקה יותר ויותר צעירים הסובלים מבעיות אלו (בייחוד סוכרת -type 2 גם לילדים).

ע"י הדיקור אנו מעודדים את הגוף, וממריצים את האנרגיות שלו כדי להתעורר ולגרום בסופו של דבר לריפוי טבעי - עצמי. כמובן שטיפול בבעיות אלו צריך להיות מלווה בפעילות גופנית מסודרת ומודרכת, ושינוי משמעותי בהרגלי האכילה (גם זה בהדרכה ובליווי עם שימת  דגש על הרפואה הטבעית ע"פ שיטת "שלטון".)

בבעיות מ"ממשפחה" זו, המטרה היא להכניס את הגוף ואת המטופל למהלך של ריפוי, כאשר השילוב של הטיפול והשינוי אצל המטופל  מביא לתוצאות יפות, ולהורדת התלות בכדורים אף במהלך הטיפול.בשיטת y.n.s.a מטפלים גם בבעיות רבות נוספות (רשימה חלקית):
- בעיות עיכול שונות
- בעיות נוירולוגיות
- בעיות ראומטיות
- בעיות גניקולוגיות
- בעיות נשימה-אסטמה,copd,שיעול אקוטיכרוני
- בעיות קרדיולוגיות
-  דיסלקציות בחוליות-סקוליוזיס לורדיוזיס סיאטיקה וכו'
-  כאבי  ברכיים, מגבלות  תנועה, נקע, שבר, בקע (הרניה)
- הזעות יתר ,שיתוק פנים
- בעיות חושים למיניהם- עיניים, אוזניים, שיניים
- סינוסיטיס ונזלות
- חולשה עייפות
-  הפרעות דיבור, אפזיה, פרקינסון, גמגום, בעיות זיכרון ,שינה, סחרחורות, ורטיגויה"ר שלא נזדקק לרפואה ו"הרופא לשבורי לב" יסיר מעלינו כל מכאובינו במהרה. 

ארלה בר-דוד
רפואה סינית, דיקור ראש יפני, תזונה טבעית, צמחי מרפא
.Y.N.S.A    A.C
מקבל בשער בנימין, שילה ובית אל
בהסדר למבוטחי לאומית וכללית
052-6510093
www.araleynsa.bon.co.il
aharonbd@gmail.com
מאמרים נוספים


 

 

 

 

 

   
בזכות הדרבוקה
סיפורי ניסים- חלק א'

קסמי אמונה
הקסם והאמונה

  קוראים לעזרה הישראלים ממלאים את הוואקום שמע ישראל
סיפור בתרגום

יוסי גולד
אפשר לעבור את החורף בבריאות?

  

 

         

נשמח לשמוע מה דעתכם!

כתבו תגובה